המדריך למשקיע המתחיל – השקעה בנכסים מניבים!

באילו נכסים כדאי להשקיע? למה יש לשים לב? מה הם הנכסים המניבים והאם  קיימים נכסים כאלו בצפון? כל התשובות על כל השאלות.

כמשרד תיווך מוביל בעל מומחיות מיוחדת במינה בתחום רכישת נכסים מניבים אנו רואים מגמה הולכת וגוברת מצד משקיעים והיא, השקעה בנכסים מניבים המתגלה כהשקעה בטוחה לאורך זמן. יש לנו הרבה לקוחות שמקצועם הוא השקעה בנדל"ן והם מבקשים מאתנו לאתר להם נכסים מניבים עם תשואות יפות, עסקה משתלמת וכדאית.

נכס מניב לפחות 10% תשואה בהתחלה

רף התשואה ההתחלתי על נכסים מניבים מתחיל מכ-10% ותשואה זו עשוי אף להיות גבוהה יותר וגם להמשיך ולצבור תאוצה - אם השקעתם בנכס הנכון. כמשרד תיווך מסחרי שביצע עד היום אין ספור עסקאות הכוללות איתור ומכירת נכסים מניבים למשקיעים, אנו רוצים לתת לכם כמה עצות טובות לדרך שיבהירו עבורכם מהו בדיוק נכס מניב? איך מזהים נכסים מניבים? מה צריך לבדוק לפני ביצוע רכישה? ממה יש להיזהר בדרך? וגם למה כדאי לכם לפנות למשרד כמו שלנו וכך להימנע מקניית חתול בשק.

מהם בדיוק נכסים מניבים?

לא כל מבנה עומד, פנוי, בעל קומות, מדרגות, שטח או מעליות הוא נכס מניב. נכסים מניבים אלו הם נכסים שיש להם פוטנציאל השכרה אשר עומד במבחן המציאות. בנוסף, אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לבדוק בקשר לנכסים מניבים, הוא האם האזור והמיקום שלהם מיועד לשינוי כלשהו? האם יש תכנית בנייה לגבי האזור? האם עומדים לבנות שם מבני תעשייה גדולים, מגרש גולף ועוד? כאשר בפועל לא חשוב מה בונים העיקר שתדעו והעיקר לבדוק. הידע הזה אמור להשליך על האפקטיביות בניצול המבנה והתשואה שעשויה להתקבל ממנו.

שווה בדיקה - אילו עסקים יש ליד הנכס המניב הפוטנציאלי?

בדיקה נוספת שעליכם לבצע בעת רכישת נכסים מניבים היא בדיקה לעומק של העסקים הפועלים במתחם, בסמוך או באזור הנכס המניב שאתם מעוניינים בו, היות והיא עשויה בהחלט לקבוע את סיכויי עליית מחירי ההשכרה באזור, לתת לכם מושג על הביקוש לנכסים מסחריים במקום, ולהכריע באם לנכס שאתם קונים יש פוטנציאל השכרה טוב ובאם הוא הולך להיות נכס אטרקטיבי.

איך נדע כי זו השקעה בטוחה?

משרד תיווך מקצועי ידע לומר לכם האם כדאי להשקיע בנכסים מניבים כאלו ואחרים, כדי לשדרג או להסב אותם למבנה מבוקשים באזור המסוים הזה שעונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, הכול כדי להגדיל את התשואה המתקבלת. (כאשר לפעמים שווה לעשות שיפוץ קטן כדי להרוויח יותר). רק משרד מנוסה, המרכז גם יזמים וגם לקוחות שמחפשים נכסים מניבים על בסיס יומיומי, יכול לכוון אתכם לשינוי יעוד הנכס באופן שישתלם לכם כלכלית.

האם האזור מתחיל להתרומם?

יש בצפון אזורים שנחשבים לאזורים "רדומים" ונעדרי פוטנציאל מניב אבל, כאשר אנשי המקצוע שלנו נמצאים עם היד על הדופק, אנו יודעים לזהות את השינויים שחלים באזורים מסוימים, כמו למשל פתיחת דרכי תחבורה, התחלות בנייה חדשות ועוד, שינויים אשר משליכים על ערך ושווי הנכסים. בנוסף אנו גם יודעים לאמור האם כדאי להשקיע בהם כנכסים מניבים.

מעקב אחר מחירי הנדל"ן

מעקב רצוף אחר מחירי הנדל"ן של נכסים מניבים דורש מקצוענות לשמה ורק משרד תיווך מבוסס ובעל ניסיון ענף יכול לתת את התשובה הנכונה, העדכנית, באשר לשינויי מחירי הנדל"ן באזורים שונים, וכך לאתר עבורכם נכסים מניבים, שלרוב אף אחד חוץ מאתנו לא יודע על קיומם, וזה הסוד המקצועי הגדול של המשרד שלנו: צירוף של ידע, עבודה קשה, התמדה ונאמנות ללקוחות.

לכן, אם אתם מעוניינים ללמוד עוד אודות נכסים מניבים ולבצע את ההשקעה המשתלמת ביותר עבורכם, מוטב כי תצרו אתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.