חניות להשכרה

מה הקשר בין נדל"ן עסקי לבין חניות להשכרה? האם מדובר באקט יזמי נטו או שמא ישנו קשר עסקי שכל ארגון יכול להרוויח ממנו? והיכן אפשר למצוא חניות להשכרה?

אחד הטרנדים המובילים היום בתחום ההשקעות, הוא נדל"ן עסקי בצפון. רבים כבר השכילו והבינו שאזור הצפון הוא כעת המקום בו מתפתחת כל התעשייה של המשק הישראלי. יש בצפון שטחי תעשייה נרחבים, מוקפים בנוף הירוק. משם, גועש ורועש פס הייצור של הרבה מאוד חברות יצרניות ממותגות ומובילות במשק - כמעט כל המפעלים הגדולים ממוקמים בצפון, כך גם ההנהלות שלהם, בנייני המשרדים, שטחי המחסנים הלוגיסטיים ועוד.

אז תארו לעצמכם שהשקעתם בנדל"ן עסקי בצפון רק שכחתם לבדוק דבר אחד - אם יש אפשרות למצוא במקביל לכך גם חניות להשכרה?

האם – ומדוע – צריך חניות להשכרה בעצם?

כאשר מדובר במפעל יצרני או בעסק פעיל ודינמי, אחד הקריטריונים החשובים של פריקה וטעינת סחורה הוא קיומה של חנייה גדולה, בה מתבצע כל השינוע של הייצור אל מבנה התעשייה ומחוצה לו. חנייה גדולה מאפשרת תנועה של כמה מלגזות, את תנועתם של מנופים (אם הם בשימוש), היא משמשת כמקום לקונטיינרים או לפריקה וטעינה של סחורה, כמו כן לרוב אפשר גם למצוא בחנייה משטחי אחסון ועוד.

אפשר לומר בוודאות שכל מבנה תעשייה קלה ככבדה, כל מחסן לוגיסטי או כל מבנה אחר אשר פעיל כנדל"ן מסחרי שאין לצדו חניות להשכרה, לוקה בחסר ואיננו אטרקטיבי לבעלי עסקים או ליזמים השונים המחפשים "נדל"ן להשכיר". כיום, אין כמעט מפעל או עסק יצרני שלא זקוק לחניות להשכרה שישמשו כחלק אינטגרלי מהפעילות היום יומית של העסק או לחלופין, חניות להשכרה שיעמדו לרשותם של העובדים, הלקוחות או המבקרים באזור.

משום כך כאשר אתם משקיעים בנדל"ן עסקי בצפון, שימו לב שיש לו גם מרחב גדול הכולל הרבה חניות להשכרה, מהן תוכלו לבחור את מספר החניות בהן אתם מעוניינים ושיעמדו לרשותכם בזמן הפעילות השוטפת של העסק, תוך התאמת החניות לדרישות ולצרכים שלכם.

ביזמות - חושבים על כל הפרטים הקטנים

מעבר לאזור החנייה הפעילה של כל עסק או מפעל, יש צורך גם בהקצאת חניות להשכרה, גם עבור צוות העובדים במקום כמו גם לאורחים. במבני המנהלה של חברות גדולות היושבות בצפון, מתקיימות לא פעם ישיבות הדירקטוריון, אספות המנהלים, העובדים, כנסים, ימי עיון ועוד אירועים אחרים ולכן צריך ויש לדאוג לכך שתהיינה חניות פנויות למבקרים.

אי לכך, רכישת נדל"ן אשר מכיל גם חניות להשכרה לרכבים היא רכישה אטרקטיבית לחלוטין ורבת ביקוש הן על ידי ההנהלה, הן על ידי צוות העובדים והן על ידי המבקרים שונים.

חושבים על חניות להשכרה? בשביל זה אנחנו כאן!

במקרים רבים, במיוחד כאשר מדובר על מקומות עבודה בצפון, לא תמיד העובדים נהנים מהפריבילגיה של הסעות מרוכזות למקומות העבודה. כמו כן, יש פעמים שעליהם אף להגיע למקום עבודתם באופן עצמאי. לכן, אין זה מפתיע שעובדים רבים מבקשים לשכור חנייה פרטית בסמוך למקום עבודתם, וזאת משום שהם לא מצליחים למצוא חנייה פנויה ביעילות ובמהירות.

כדי לממש את אפשרות זו, מתבצעת פנייה למשרד תיווך נדל"ן מסחרי כגון TARGET04, בבקשה לאתר חניות להכשרה עבור תשלום חודשי. חניה שכורה מאפשרת לעובדים לחנות בשקט את הרכב שלהם במקום בטוח, מבלי להתעכב על חיפוש חנייה וכך הם אף יכולים להגיע בזמן לעבודה ללא עיכובים מיותרים.

TARGET04 תשמח לספק לכם את כל המידע אודות על חניות להשכרה. לכן צרו אתנו קשר עוד היום ומצאו חניות להשכרה לפי המפרט הנחוץ לכם !