מדריך להשקעה בנכסים מניבים

ברצונכם להשקיע  לרכוש או לשכור נכסים מניבים - מהו האזור הכי כדאי ומבוקש? באיזה נכס להשקיע כדי לקבל את התשואה הכי גבוהה? עם מי להתייעץ וממה להיזהר טרם הרכישה?

אזור המרכז הוא האזור הכי יקר בארץ מבחינת השקעה והוא גם לא משופע ביותר מדי עתודות קרקע מסחריות. האזור בו ניתן לאתר נכסים מניבים להשקעה הוא אזור הצפון, בו נמצאים רוב המפעלים של החברות הכי גדולות בארץ. בנוסף יש בצפון גם אזורים שכאשר אתה משקיע בתחומם, אתה מקבל מענק מדינה, מה שמושך הרבה מאוד יזמים להקים שם במפעלים ובעסקים מוצלחים במיוחד, ולו רק משום ששכר הדירה השפוי יחסית בהשוואה לאזור המרכז, יוצר הזדמנות עסקית הרבה יותר מבטיחה.

 

בחירה במשרד תיווך אמין – להצלחה בבחירת נכסים מניבים

 

במידה והנכם רוצים להשקיע עליכם לעשות זאת בתבונה, לכן הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לאתר משרד תיווך מסחרי שבין תחומי התמחותו - גם נכסים מניבים. המשרד חייב להיות משרד עם שם טוב ומוניטין. בעזרת משרד תיווך טוב תוכלו להשקיע בנכסים הנכונים כאשר אתם יכולים לקבל מידע אודות המשרד הזה מפה לאוזן, אך מומלץ יותר להיכנס לאתר המשרד ולהתרשם מסוג הנכסים, צוות העובדים, המלצות של לקוחות ועוד, היות והיום בעידן האינטרנט הכול שקוף וכל מידע על כל משרד נמצא ברשת. כמו כן ניתן לקבוע פגישה ולהתרשם מצוות המשרד באופן אישי.

 

בחירת ההשקעה הנכונה

 

אם שמעתם שכדאי להשקיע בנכסים מניבים באזור הצפון, אז ודאי הבנתם שאתם צריכים ראשית לבחור משרד תיווך אמין הפועל באזור, על מנת למצוא ולאתר את הנכס המתאים. בעת קניית נכסים מניבים עליכם לוודא כי הנכס מתאים לתקציב לציפיות שלכם וכן לכל תנאים האידיאלים להשקעה מצליחה. רק משרד תיווך עם ידע ורשימת נכסים מניבים כדאיים, יכול לחבר אתכם לעסקה טובה וכדאית.

 

באיזה נכס לבחור - חנות, משרד או מגרש?

 

נכסים מניבים נחלקים לנכסים מניבים למגורים ונכסים מניבים מסחריים כאשר אלה כוללים: חנויות, משרדים, חניונים, תחנות דלק, קניונים, מגרשים, מבני תעשייה ועוד. ההחלטה באיזה נכס מניב להשקיע צריכה להיעשות במשותף יחד עם משרד התיווך בהתאם לאמצעים וליכולות שלכם וכן בהתאם לחזון והמטרות העסקיות.

 

 

למה לסמוך על משרד התיווך?

 

ההבדל בין משרד תיווך אחד למשנהו, יכול להיות כהבדל בין שמיים לארץ. מילת המפתח היא מקצועיות וזו באה לידי ביטוי בשורה של פעולות, שהופכות משרד כמו שלנו למשל, למקור מידע אמין, נכון ותועלתי ללקוחות שלנו על נכסים מניבים. אנחנו בוחנים כל השקעה, משכללים את הנתונים והפוטנציאל העתידי שלה ואנחנו לא עושים זאת לבד, אלא נעזרים באנשי מקצוע מיומנים כמו שמאי, לו הידע והניסיון הדרוש ובעזרתו תוכלו לקבל את התשובה הנכונה והקרובה ביותר למציאות.

 

השקעה המניבה תשואה!

 

הרבה פעמים אנחנו ממליצים ללקוחות שלנו להשקיע בנכס, משום ששדרוג שלו או הסבה מסוימת, עשויים להגדיל את התשואות באופן משמעותי. בדרך כלל מינוף פיננסי להשבחת נכס יכול להיות בצורה של הלוואה בנקאית, כמו כן אם שוכרים את הנכס, ניתן גם לשתף את בעליו בשיפוץ וגם לו כמובן יש אינטרס להשביח את הנכס ולהגדיל את התשואה שתתקבל ממנו בעתיד.

כמובן שאפשר להפוך משרדים לאולם, ואולם לבית מלאכה, כל שיפוץ ושינוי כזה קשור לביקוש, להיצע ולתשואה.

 

משרד תיווך מסחרי טוב, שמבין בביקוש של נכסים מניבים, יוכל לייעץ לכם בעת קניית נכסים. לכן צרו אתנו קשר עוד היום, בררו פרטים על נסכים מניבים ותוכלו להפוך את ההשקעה שלכם להשקעה טובה ומשתלמת גם לעתיד!