מחפשים מחסנים להשכרה בצפון?

ענף המחסנים להשכרה בצפון נמצא בתנופה וגדל בהתמדה בשנים האחרונות והרבה אנשים צריכים את שירות השכרת המחסנים לתכולתם הן הביתית והן התכולה המשרדית או העסקית. לפניכם כמה תשובות לשאלו שכדאי שישאלו:

איך מחשבים עלות מחסן להשכרה בצפון?

מחסן להשכרה מחשבים לפי מידות קוב (מטר אורך, מטר רוחב ומטר עומק). כאשר המחיר הסופי יהיה מורכב מהסכום הכולל של נפח הציוד כפול המחיר לקוב ומשך זמן האחסון.

המחיר שתשלמו בפועל יהיה על כל גודל התא שתשכירו ולא רק על השטח שהציוד שלכם תופס. כך שעליכם לחשב באופן מדויק את הפריטים שברצונכם לאחסן ובכדי שלא תשלמו לחינם על שטח לא מנוצל, מומלץ מאוד להקפיד על שני דברים:

1.      לחשב באופן מדויק את נפח התכולה

2.      לבחור במחסן להשכרה המתאים בדיוק לגודל שלכם.

האם המחיר לקוב אחיד בכל הארץ?

מחירי האחסון משתנים בהתאם לעונה, לביקוש, קירבה לערים גדולות ולמוקדים מרכזיים. כמו כן, המחיר יהיה לרוב פונקציה של איכות התאים, רמת האבטחה ואיכות השירות במתחם. ברוב המקומות יבקשו מכם לשלם עבור חודש מלא, גם אם ניצלתם חלק מאוד קטן ממנו. מומלץ למצוא מחסן להשכרה המאפשר שיטה גמישה יותר בהקשר הזה.

כיצד לחשב נפח תכולה?

ניתן להסתייע בשירות של מאחסנים מקצועיים שידעו להעריך נכון את שטח האחסון המדויק, בהתחשב בשיטות אחסון טובות ונכונות – אחסון לגובה, סידור חפצים אחד בתוך השני ועוד.

חישוב נפח האחסנה נמדד ביחידות נפח של קו"ב (מטר מעוקב). קו"ב הינו 1X1X1 מטר. דירה ממוצעת למשל נעה בין 20 ל 30 קו"ב.

איך בוחרים את המחסן הנכון?

אחד הדברים החשובים שמחפשים מחסנים להשכרה בצפון הוא להגיע אישית למקום ולראות את המחסנים במו עיניכם, תנאי האחסון שונים בין מחסן למחסן, האם לכל לקוח יש מחסן פרטי עם מנעול אישי, האם קיים ביטוח במקום, בדקו את הניקיון של המקום, מתי בוצעה הדברה, האם יש גישה יומיומית אם יש לך צורך, האם יש מחסנים בגדלים שונים, האם ניתן לאחסן בזמנים משתנים, מה קורה אם יש צורך לקצר או להאריך את מועד הפינוי.