תיווך מסחרי

 

שרותי תיווך מסחרי למשקיעים בנכסים מניבים:

שרותי תיווך מסחרי יסופקו למעוניינים להשקיע בנכסים מניבים מסחריים כגון משרדים, בניינים, חנויות, חניונים, תחנות דלק, קניונים, מרכזים מסחריים קטנים ועוד על ידי חברות נדל"ן המתמחות בתחום תיווך מסחרי.

 

חברת נדל"ן המתמחה בתיווך מסחרי:

חברת תיווך נדל"ן המתמחה בתחום תיווך מסחרי צריכה לדעת לענות על השאלות הרבות של לקוחותיה, צריכה להיות בעלת מחלקת מחקר בתחום הנדל"ן המסחרי, צריכה להיות מסוגלת לאפשר אופציות מאופציות שונות של סוגי השקעה כגון השקעה בקבוצה ועוד. ההשקעה בנכסים מניבים מסחריים הינה השקעה אשר אמנם התשואה שלה גבוהה אך הסיכון בה גבוהה על כן חברת תיווך נדל"ן המספקת שירותי תיווך מסחרי

צריכה להיות כזאת היודעת לספק מענה על כל שאלותיהם הרלוונטיות של לקוחותיה המשקיעים.

 

חלוקת הנכסים של תיווך מסחרי:

תיווך מסחרי יתחלק בדרך כלל לתיווך נכסים מסחריים בסדר גודל קטן כגון משרדים וחנויות, קומות בבניינים או חלקי קומות. על נכסים אלו להיות איכותיים ועדכניים ויתכנו להיות זמינים להשקעה ברמות גימור שונות. נכסים מסוג שונה של תיווך מסחרי יהיו מבני תעשייה, מגרשים ושטחים לוגיסטיים. חברת תיווך מסחרי תדע לעבוד מול חברות תעשייתיות ובעלות שטחי לוגיסטיקה ולנצל את ההזדמנויות הטמונות בהם על מנת להציעם ללקוחותיה. סוג נוסף של נדל"ן בתחום תיווך מסחרי הוא שטחים מסחריים, מרכזים מסחריים וקניונים בסדרי גודל משתנים.

 

ניהול תיקי ההשקעות של הלקוחות השונים:

חברת נדל"ן העוסקת בתחום תיווך מסחרי צריכה להיות כזאת היודעת לנהל את ההשקעות של הלקוחות שלה. לדעת להציע להן סוגי השקעה שונים המתאימים לאופי וליכולות הכלכליות והאישיות שלהם כמו גם לנהל למענם תיק השקעות וכיוצא בזה.

 

חברת נדל"ן בעלת מחלקת מחקר להשקעות מניבות:

חברת נדל"ן העוסקת בתחום תיווך מסחרי צריכה להיות בעלת מחלקת מחקר נדל"ן טובה אמינה ויעילה היודעת לספק ללקוחות החברה מידע ואינפורמציה מהימנים לגבי כל סוגי הנכסים, אופי האוכלוסייה, רמת ההשתכרות של התושבים המקומיים ופרמטרים רלוונטיים אחרים על מנת לדעת לדייק את פוטנציאל התשואה אשר יכול להיות מונב מן הנכסים השונים.