תיווך מסחרי

האם קיימות אפשרויות עסקיות בצפון הארץ המצריכות תיווך מסחרי כחלק מהקמת הפרויקט? ואם כן, איך מומלץ לבחור משרד תיווך מסחרי לפרויקט שלי?

כאשר אתם רוצים לרכוש דירה, האם תקנו חתול בשק? סביר להניח שלא. מכיוון שמדובר בהשקעה גדולה, אתם תעשו הכול כדי לבצע קנייה חכמה, בסביבה ראויה. כזו שרשומה בטאבו, שהשטח שלה הוא כפי שטוענים, שהצנרת שלה לא עומדת להתפוצץ כל רגע ושאין עליה שעבוד לטובת בנק כלשהו. בנוסף, רוב הסיכויים שעל מנת להשיג את דירת החלומות שלכם, אתם תעבדו מול איש תיווך מקצועי שעובד עם עוד כמה אנשי מקצוע כמו שמאי, עורך דין וכדומה, צוות מקצועי ומנוסה אשר יבדוק עבורכם את מידת הכדאיות בקניית הדירה מה שיקבע, בסופו של דבר אם תהיה זו רכישה מוצלחת או לא.

אך אם, למשל, אתם יזמים שמעוניינים לרכוש מגרש כדי להקים עליו מפעל? מה עושים? איך מתחילים? ואיפה כדאי לרכוש מגרש במקום נגיש במחיר סביר? שאלות אלו הנן חשובות ומתאימות לכל צורך מסחרי אחר (שאינו הקמת מפעל) וכדי לקבל עליהן תשובות עליכם לפנות למומחים. כי למה לכם לעשות את זה לבד, כשאתם יכולים לפנות למשרד תיווך מסחרי מבוסס ומנוסה, שיוביל אתכם יד ביד את כל התהליך, כדי שחלילה לא תיפלו בפח. כן זה קורה גם לחכמים ביותר.

למה אתם חייבים משרד תיווך מסחרי מקצועי?

נדל"ן ובעיקר נדל"ן מסחרי הוא לא דבר שהיינו ממליצים לרכוש או לשכור ללא צוות של אנשי מקצוע מנוסים בתחומם, הכולל - אנשי נדל"ן, עורכי דין, שמאים, קבלני ביצוע ועוד.

הרבה אנשים חושבים שבכך שהם יאתרו לבד מבנה תעשייה בצפון למפעל שלהם, הם יחסכו את הוצאות התיווך אבל בסופו של דבר, חיסכון מסוג זה יכול לעלות ביוקר בעתיד. בעת קניית נדל"ן המיועד למסחר צריך ידע וניסיון וכן היכרות עם תכניות בנייה ופיתוח אזוריות, כך למשל חוסר מקצועיות או ניסיון ומניעים של חיסכון בעת רכישת מבנה תעשייה ללא בדיקת תכנית בניין ערים, עלולים להוביל לקניית מבנה שעומד לקום מולו בעוד שנה קניון, מה אומר שעוד שנה מהיום העבודה תתבצע מתוך אתר בנייה, עובדה שיכולה להשפיע באופן משמעותי על תפקודו השוטף של העסק אותו אתם מקימים.

לכן על מנת להימנע מכאלו מקרים ואחרים מומלץ כי תפנו אלינו, חברת תיווך מסחרי מקצועית כדי שנמצא לכם את המבנה הנכון שמתאים בדיוק עבור הצרכים שלכם. פנייה למשרד תיווך מסחרי מקצועי שדואג לאינטרסים שלך, ללא ספק הייתה חושפת את הפגמים שבעסקה, היות והיינו בודקים את תכנית בניין הערים לגבי המיקום, מרכזים את כל המידע כמו שאנחנו עושים עבור כל לקוח, בודקים אם יש לנכס חובות ושעבודים, מה ההיסטוריה הכלכלית שלו ועוד, וכך חוסכים לכם הרבה כסף ועוגמת נפש במקרה הטוב.

מה היתרונות של המשרד שלנו?

בצפון יש ריכוז גדול של מפעלים של החברות הגדולות ביותר במשק. השטחים הנרחבים ואפשרויות הנדל"ן המסחרי, מושכים יזמים המבקשים להקים עסקים שונים באזור המשופע בשטחים נדיבים, נגישות לתחבורה ועוד, כאשר יחסית למחירים במרכז הארץ מדובר על השקעה כלכלית משתלמת, במיוחד באזורים גיאוגרפיים מסוימים בהם מעניקה המדינה הטבות ליזמים.

אבל רק משרד תיווך מסחרי שמכיר את שוק הנדל"ן המסחרי בצפון, יכול לעזור לכם לרכוש או לשכור נכס מסחרי שיהפוך את העסקה שלכם למשתלמת. אנחנו יודעים לזהות ולאתר את הנכס, לבחור בנכסים מניבים, ליצור התאמה בין הנכס לבין המטרה של הלקוח ולבצע עסקה חוקית, נכונה ומשתלמת מכל ההיבטים. והכי חשוב, אנחנו לא עושים שום דבר בלי שובל של יועצים שעוזרים לנו לקבל את ההחלטות הכי נכונות עבור הלקוחות שלנו. אנחנו עובדים מול שמאי, עורך-דין, קבלנים ואדריכלים, כל מי שמתוקף מקצועו יכול לתרום להבנת היקף העסקה, האפשרויות שלה והעלויות האמיתיות.

לכן צרו אתנו קשר עוד היום ואנו נדאג כי המבנה שתבחרו ישרת את העסק שלכם על הצד הטוב ביותר!