מחפש נכסים מניבים למכירה?

נכסים מניבים למכירה לצרכי השקעה, מוצלחים, מניבים תשואה של כ-10% לפחות. על פניו זה נשמע מצוין ופשוט, אז איך זה שלא כולם משקיעים בנכסים? כי זה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. חשוב לשים לב כי איתור נכסים מניבים למכירה צריך להיעשות במקצועיות ובזהירות רבה על מנת להימנע מהשקעה ב"פילים לבנים" כלומר במבנים שאינם מאוכלסים שנים על גבי שנים או השקעה במתחמים שייעודם עומד להשתנות ועוד .

נכסים להשקעה מושכים מתעניינים רבים ומי שרוצה לעשות את השקעת הנדל"ן הראשונה שלו צריך להבין שלא תמיד הרווחים הם גבוהים ומובנים מאליהם ולעיתים הסיכון גדול מהסיכוי. חשוב ביותר לבחור נכון את הנכס שבו רוצים להשקיע.

למה הכוונה נכסים מניבים?

נכסים מניבים למכירה הם: נכסים מסחריים, מרכזים מסחריים וקניונים, בתי מלון, בנייני משרדים וכו'.  נכסים מניבים למכירה אלה נבדלים בזכות מיקומם, ערכם ושוויים המסחרי.  המשוואה פשוטה: ככל שהנכס ממוקם באזור טוב יותר ופועלים בו עסקים אטרקטיביים יותר, כך עולה גם מחירו וכן תגדל התשואה אותה יקבל המשקיע תמורתו.

איך אפשר לאתר נכסים מניבים למכירה?

ניתן לאתר נכסים מניבים למכירה באמצעות פנייה לאנשי מקצוע בתחום או לפעול באופן עצמאי.

הדרך הנכונה ביותר לאתר את הנכס הנכון עבורך הוא באמצעות אנשי מקצוע המומחים בתחום, כלומר מתווכי נדל"ן מסחרי ועסקי. בעת בחירת סוכן הנדל"ן, חשוב וכדאי מאוד לוודא שהמתווך הינו בעל רישיון כמובן, מתמחה בתחום הנדל"ן המסחרי והעסקי ובעל נסיון רב בעסקים מניבים למכירה. בחירה נכונה של משרד נדל"ן המומחה בתחום נכסים להשקעה תמקסם את סיכויי ההצלחה של ההשקעה בנכס ותקטין את הסיכון בהשקעה.

למי שמעדיף בכל זאת לפעול באופן עצמאי, על אף הסיכון הגלום בכך, ניתן לחפש נכסים מניבים למכירה באזורי תעשייה חדשים, באזורים שעברו התפתחות תחבורתית משמעותית ואזורים המראים עליה מתמדת במחירי הנדל"ן המסחרי והעסקי ועוד.