תיווך מסחרי ועסקי כולל מכירה והשכרה של משרדים, שטחי מסחר, אולמות, מבנים לתעשייה ומגרשים.

תיווך מסחרי מתמחה בזיהוי ואיתור נכון ומדויק של מבני תעשייה, משרדים, מתחמי מסחר ונכסים מניבים באזורים ובריכוזים ע"פ קהל היעד, תוך הכרה מעמיקה ונרחבת של שוק הנדל"ן המסחרי.

על המתווך המסחרי ליצור מערך של כלים תומכי החלטה, תוך הבנת משמעותו הכלכלית של המבנה/המיקום והתאמתו באופן מדויק ועדכני לעסק מתאים.

מתווך מסחרי מקצועי מעניק ללקוחותיו ייעוץ מקצועי לצורך איתור נכס לקנייה/השכרה המותאם לאופי הפעילות של העסק, תוך עמידה מלאה בכל התנאים וסיווגי השימוש של אזורי התעשייה השונים.

 Target04 מסייעת באיתור נכסי נדל"ן למכירה/השכרה לכל מטרה מסחרית או עסקית כגון: משקיעים המעוניינים לרכוש נכס נושא תשואה, מגרש לצורך הקמת עסק חדש, עסקים המעוניינים להעתיק את מיקומם או עסקים המבקשים להתרחב באמצעות רכישה/השכרה של מגרש לתעשייה בשטח גדול יותר וכו'.

Target04 מסייעת בחיסכון בעלויות שוטפות, באמצעות, רכישת נכס הממוקם באזור זול יותר מהקיים   או להמיר את השכירות ברכישה ובכך להחליף את תשלומי השכירות החודשיים בתשלומים עבור רכישת קרקע לתעשייה ולהפוך בכך, לבעלי נכס נדל"ן.

Target04 הינה חברה לתיווך מסחרי המציעה ללקוחותיה מאגר עשיר של נכסים למכירה והשכרה, תוך התמחות באיתור נכסים במיקומים אופטימאליים בצפון הארץ הנהנים מנגישות תחבורתית נוחה ומהירה, במחירים זולים יותר ממרכז הארץ ואזורי תעשייה שבהם מוצעות הטבות מטעם המדינה.

Target04 פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי מקצוע הטובים ביותר הפועלים בתחום הנדל"ן המסחרי: עורכי דין, שמאים, אדריכלים, קבלנים וחברות בנייה – זאת במטרה להעניק ליזם את מירב המידע העדכני על הנכס המתאים ביותר עבורו.

מומלץ לכל יזם העומד בפני החלטה בדבר רכישה או השכרה של נכס מסחרי או עיסקי לפנות לתיווך מסחרי ועיסקי ולהימנע מעוגמת נפש ופגיעה כספית קשה.